Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Road

Shimano Road
Shimano Road Shimano Road
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 10
4,700ден.
3,000ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

Патики за планински велосипедизам од Шимано!
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

- комфорен фит и одлична поддршка: 2 лепенки како систем за затегнување и сигурност,
- компатибилни со СПД и СПД-СЛ педали.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano road