Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Synchro + Carbon

Gaerne Synchro + Carbon
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 1
20,900ден.
16,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха има уште само еден број во големина 41!
По одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Највисоката класа на патика за планински велосипедизам од италијанскиот производител Герне!
Најдоброто достапно од технологијата за највисоки спортски перформанси!

Повеќе инфо од страната на производителот - овде >>>>

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: gaerne synchro plus carbon