Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Stilo + Carbon

Gaerne Stilo + Carbon
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 2
20,900ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

Највисоката класа на патики за друмски велосипедизам, од италијанскиот производител Герне!
 

Најдоброто достапно од технологијата за највисоки спортски перформанси!

Повеќе инфо од страната на производителот - овде >>>>

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: gaerne stilo plus carbon