Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Dea

Gaerne Dea
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 1
5,950ден.
4,460ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел е останат уште само еден број во големина 36 и поради тоа е намален и може да се добие по одлична цена!

Gaerne - чевли за планински велосипедизам производени во Италија!
Италијанска традиција во велосипедизмот уште од 1962-рата година!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Gaerne, Dea