Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Nemy Black

Gaerne Nemy Black
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 6
5,200ден.

Достапни опции


* Број:

 
   - ИЛИ -   

"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон.

Од производителот:
 
SOLE DESCRIPTION
THE NEW VIBRAM SOLE IS MOULDED FROM A SPECIAL COMPOUND WHICH IS HIGHLY RESISTANT TO WEAR AND HAS A SPECIAL FEAUTURE OF REPLACEABLE SLIDERS WHICH PROTECTS AND LIMITS DAMAGE TO THE SOLE.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Gaerne, Nemy