Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Logo gloves

Nalini Logo gloves
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
2,100ден.
1,050ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само една големина: М!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Ракавици со анатомски фит
Карактеристики:
Комфорно и заштитничко дејство од пролизгување на рацете при возење
Перфорирана дланка за вентилација
Додаток за апсорбирање на пот
Рефлективен дел

Фитинг: Race
Анатомски и ергономски крој за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина на материјалот, кој ќе го одржува вашето тело суво и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini logo