Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Salita 15cm

Nalini Salita 15cm
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 10
930ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Чорапи за велосипедизам од мерино волна, со висина од 15цм.

Фитинг: Race
Чорапи со анатомски и ергономски крој за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Wool Moa
100% мерино волна! Главни карактеристики: висока дишливост и мекост. Искусете органска терморегулација која ќе ви помогне во одржување на оптимална температура на телото и во потопли периоди. Влакната на материјалот овозможуваат неверојатен фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Salita