Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Rankin

Nalini Rankin
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 8
800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Чорапи за велосипедизам и други активни спортови.

Ултралесни, дишливи и антибактериски третирани.

Антибактериското својство е добиено благодарение на користењето на Meryl® skinlife материјалот, во кој се користат сребрени микропартикули кои спречуваат развивање на бактериите на материјалот и кој е со долготрајно дејство и е ефикасно тесиран дека трае и после 100 перења на температура до 40ºC. Исто така од друга страна пак - не се овозможува мигрирање на овие партикули на кожата, со што се спречуваат можни алергии.

Централниот дел од чорапите е лесно растеглив, а висината е 19цм.

Големини по број на патики:
С/М - 38/40
Л/ХЛ - 41/43
ХХЛ - 44-46

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, rankin