Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne G. Cycling Socks

Gaerne G. Cycling Socks
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 1
490ден.

Достапни опции


* Gaerne големини:

 
   - ИЛИ -   

Чорапи за велосипедизам од италијанскиот производител GAERNE.
Материјал: 60% polyester, 37% polyamide, 3% elastane

Големини:
S-M (36-39)
L-XL (40-43)
XXL (44-48)
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: Gaerne