Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne G. Cycling Socks Pro

Gaerne G. Cycling Socks Pro
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 6
520ден.

Достапни опции


* Gaerne големини:

 
   - ИЛИ -   

Чорапи за велосипедизам од италијанскиот производител GAERNE.
Материјал: 63% Poliestere, 31% Poliammide, 4,5% Gomma, 1,5% Elastan

Големини:
S-M (36-39)
L-XL (40-43)
XXL (44-48)

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Gaerne