Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Tec (700x од 35c до 42c)

28" Tec (700x од 35c до 42c)
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 30
250ден.
 
   - ИЛИ -   

28“ внатрешна гума за следни димензии: 700х35с - 700х42с
Вентил: Преста (тенок) со должина 42мм

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec, 28"