Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Tec (700x од 19c до 23c)

28" Tec (700x од 19c до 23c)
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 50
290ден.
 
   - ИЛИ -   

28“ внатрешна гума за следни димензии: 700х19с - 700х23с
Вентил: Преста (тенок) со должина од 60мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec, 28"