Кошничката е празна!
Најпродавани

26" Continental Supersonic

26" Continental Supersonic
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 3
1,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Лесна МТВ внатрешна гума 26“!
47-559/55-559
26х1.75-26х2.2
Тежина: 95 грама!!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Continental, Supersonic