Кошничката е празна!
Најпродавани

20" Continental Compact

20" Continental Compact
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 8
320ден.
 
   - ИЛИ -   

20“ внатрешна гума Continental
Compact 20 wide
50/57-406
20 х 1.9 х 2 - 2.125
Вентил: шредер (авто)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Continental, 20", compact