Кошничката е празна!
Најпродавани

26" Continental Hermetic Plus

26" Continental Hermetic Plus
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 8
290ден.
 
   - ИЛИ -   

26" внатрешна гума Continental
Hermetic  Plus Tour 26"
Благодарение на специјална компонента во гумата, таа го одржува потребниот пристисок подолго време - во споредба со другите модели на гуми.
37/47-559/597
26 x 1 3/8 - 2.0
650A/B
Вентил: преста (тенок) 42мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Corratec, Hermetic