Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Continental Light 80mm

28" Continental Light 80mm
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 5
850ден.
 
   - ИЛИ -   

Continental 28" Race (700c) Light
20-622 / 25-630
27x3/4 - 27x1.00
700x20C - 700x25C
Вентил: преста (тенок) од 80мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Continental, race 28