Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Michelin (700/25-32) 40mm

28" Michelin (700/25-32) 40mm
Бренд: Michelin
Код на производот: Michelin
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
290ден.

28" внатрешна гума Michelin
Димензии: 700х25-32
Вентил: преста (тенок) од 42мм
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Michelin, 28"