Кошничката е празна!
Најпродавани

29" Michelin (1.9-2.6) 40mm

29" Michelin (1.9-2.6) 40mm
Бренд: Michelin
Код на производот: Michelin
Достапност: 6
320ден.
 
   - ИЛИ -   

29" внатрешна гума Michelin
Димензии: 29"x1.9-2.6
Вентил: преста (тенок) 40мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Michelin, 29"