Кошничката е празна!
Најпродавани

26" Self Sealing Tube Yellow Gel

26" Self Sealing Tube Yellow Gel
Бренд: Joe's No-Flats
Код на производот: Joe's no-flats
Достапност: 20
550ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума со млеко - најдобра заштита против дупнување!!!
Димензија: 26“ х 1.75-2.125
Вентил: преста/француски
Производител: Joe's No-Flats - најсигурното име во овој сегмент!!!


Од производителот:

High quality Mountain Bike inner-tubes prefilled with Joe's Yellow Gel Inner-tube Sealant. With fiber gel technology. Prevents flats by instantly sealing punctures in the tread area of the tire up to 3mm. Contains micro-fibers to prevent and repair punctures. Non-toxic and long lasting. 
 

Tips:

  • If you get a puncture, always SPIN the wheel to distribute the sealant.
  • If spinning does not work, find the hole in turn the wheel so the hole will face the ground.
  • Add more air if necessary.
  • Enjoy the rest of your ride!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Joe's No-Flats, Yellow gel, Self Sealing tube