Кошничката е празна!
Најпродавани

Joe's Super Sealant 125ml

Joe's Super Sealant 125ml
Бренд: Joe's No-Flats
Код на производот: Joe's no-flats
Достапност: 18
360ден.
 
   - ИЛИ -   

Млеко - најдобра заштита против дупнување!!!
125 мл: доволно за полнење на 1-2 гуми (големина на планински велосипед)
Производител: Joe's No-Flats - најсигурното име во овој сегмент!!!


Од производителот:

The world's leading anti-puncture sealant.
Scientifically developed to prevent punctures in bicycle wheels.  For use in tubeless tires and inner-tubes. Instantly seals punctures in the tread up to 3 mm. Easy to use spout- fits into all valves (125ml).
Contains micro-sealing particles.

Recommended Amount for 1 mountain bike wheel tubeless or inner-tube:
60-120 ml for XC and CX wheels.
120-180 ml for AM, FR and DH tires.

For effective puncture resistance, add fresh sealant every 3-12 months depending on quantity and weather conditions.
125 ml bottle is good for 1-2 mountain bike wheels.
500 ml bottle is good for 3-8 mountain bike wheels.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Joe's No-Flats, Super Sealant