Кошничката е празна!
Најпродавани

Joe's Tubeless presta/17-21mm

Joe's Tubeless presta/17-21mm
Бренд: Joe's No-Flats
Код на производот: Joe's No-Flats
Достапност: 10
1,790ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакет за конверзија во тубелес систем - сет за 2 гуми!
За обрач: 17-21мм
Вентил: преста
26" со 19-21мм обрач
27.5“ со 18-20мм обрач
29“ со 17-19мм обрач

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: joe's no-flats, tubeless