Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Double Fighter III 37-622

Conti. Double Fighter III 37-622
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,300ден.

Гума со двојна намена: лесен и тивок ролинг по асфалт, но и со одличен грип на земјена патека

Робусните странични ѕидови на оваа гума во голема мера ја штита од странични оштетувања - и за време на возење по агресивен терен. Ова е идеална гума за трансформирање на планински велосипед во лесно управлив градски перформер!

Тежина: 550 грама
TPI: 3/180
PSI: 58-85

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Double Fighter III