Кошничката е празна!
Најпродавани

Spectra Multi-Function Pedal

Spectra Multi-Function Pedal
Бренд: Spectra
Код на производот: Spectra
Достапност: 4
2,450ден.
 
   - ИЛИ -   

Педали кои од едната страна се „нормални“, а од другата СПД.
Вклучени се рефлекс елементи и клитови.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Spectra, pedal