Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano PD-M530

Shimano PD-M530
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 5
3,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Педали за планински велосипедизам
Атрактивно ценовно позиционирани со стабилна платформа и интегриран кафез.
Тежина: 456 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Shimano PD-M530