Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano SM-PD22

Shimano SM-PD22
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 5
1,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Пластична платформа која овозможува покомфорно користење на СПД педали.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Shimano SM-PD22