Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec Alu platform

Tec Alu platform
Бренд: Tec
Код на производот: Tec
Достапност: 9
1,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Издрлжива голема педалa, за уште поголема стабилност при возењето.
Тежина: 387 грама/пар

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec