Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano SM-SH56 incl. nuts

Shimano SM-SH56 incl. nuts
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 9
1,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Клитови за педали за планински велосипедизам.
Со вклучени плочки.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, sm-sh56