Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec / Look "old" pedal cleat 9 degrees

Tec / Look "old" pedal cleat 9 degrees
Бренд: Tec
Код на производот: spectra
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
500ден.

Клитови за педали за друмски велосипеди - за „стариот“ стандард на LOOK.
Произведено во Италија.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: tec, spectra, look, arc