Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano PD-RS500

Shimano PD-RS500
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
3,500ден.

Педали за друмски велосипедизам.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano