Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec MTB Cleat

Tec MTB Cleat
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 9
650ден.
 
   - ИЛИ -   

Клит за MTB.
Компатибилни со сите стандардни патики за велосипедизам и Shimano SPD педали.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec, Cleat