Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Sora FD-3500

Shimano Sora FD-3500
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 3
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач Шимано Сора - за 9 брзини
Модел: FD-3500

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Shimano Sora fd-3500