Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Claris FD-2400

Shimano Claris FD-2400
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 2
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач Шимано Кларис
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano claris