Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Deore M6020 2x10s direct

Shimano Deore M6020 2x10s direct
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 1
1,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач
Shimano Deore
2x10s
директно монтирање

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, deore