Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Deore XT

Shimano Deore XT
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
6,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Заден менувач
Класа: Shimano XT
Тип: СГС - долг кафез
За: 11 брзини

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, deore, xt