Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano SLX M7005 3x10

Shimano SLX M7005 3x10
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
2,200ден.
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач
Шимано СЛХ за 3х10 брзини
Модел: FD-M7005-10-H

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, slx