Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Sting

Trimm Sting
Trimm Sting Trimm Sting
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 8
1,400ден.
840ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште сам: XL, XXL!
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Повеќенаменска маица од материјали кои имат одлични апсорбциски квалитети.

Материјали:
100% PES, PES Thermic, UV Protection

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Sting