Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Piston

Trimm Piston
Trimm Piston Trimm Piston
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 3
2,300ден.
1,380ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само М и XL големина
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Повеќенемански полар изработен од материјали кои имаат одлични квалитети за прераспределба на влага и изолација.
Лесен, еластичен и едноставен за одржување.

Материјал:
100% PES fleece, растеглив полар

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Piston