Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Excel

Trimm Excel
Trimm Excel Trimm Excel
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 6
6,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Панталони кои благодарение на техничките параметри се погодни за практикување на сите зимски спортови и активности. Материјалот и кројот овозможуваат апсолутна слобода на движење и комфорт. 

Материјал: 100 % PES Softshell , Triguard Softshell, teflon

Водоотпорност: 8000

Дишливост: 5000

Надворешен материјал: 100 % PES Softshell

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Excel