Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Hawai

Trimm Hawai
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 3
2,500ден.
1,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Материјали: 100 % Nylon Ripstop-Stretch, , Bi-Stretch, teflon
Опис: „Скратена“ верзија на ултра лесни и многу дишечки растегливи панталони кои се идеални за спортски активности и патување.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Hawai