Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Rockies SS TS

Millet Rockies SS TS
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 10
2,100ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

За спортски активности и секојдневие, оваа маичка со своите материјали овозможува добро пренесување на потта кон надвор и убав комфор, помагајќи при тоа да се одржува стабилна телесна температура - пред  и по спортската активност. Исто така благодарение на POLYGIENE® третманот, маичката е заштитена и од насобирање на лоша миризба, бидејќи тој третман го спречува развојот на бактерии.

Посебно препорачано за: пристап до искачувања, планинарењe...

Материјали:
64% Polyurethane 36% Polyester
100% Polyester

Тежина: 140 gr

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet rockies ts ss