Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Lite

Trimm Lite
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 1
3,300ден.
1,980ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: Л!
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Супер лесна ветровка!

Материјал:
100 % PES, DWR, teflon

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Lite, ветровка