Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Great Alps

Millet Great Alps
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 1
5,500ден.
3,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел ни е останат уште само еден број во XXL големина!
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

Повеќе инфо од производителот:

Материјал: Polartec® Thermal Pro 200 Eco Engineering™
Централен патент
2 џеба на патент
Polartec® Thermal Pro 200 Eco Engineering™ материјалот кој се користи како изолација, е дел од Low impact™ програмата на Millet - која промовира материјали кои биле рециклирани и кои може да се рециклираат.
Подесувачки еластичен дел околу половината

Полар за сите сезони!

Технологии:
Polartec® eco-engineering

Материјали:
Polartec®Thermal Pro 200 Eco Engineering™
100% Polyester

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Great Alps