Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Techno Stretch Zip

Millet Techno Stretch Zip
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 10
4,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Полар со Technostretch конструкција.
За планински спортови во текот на целата година.

Тежина: 350гр.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Techno Stretch zip