Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Patagonia Lady blue

Trimm Patagonia Lady blue
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 3
8,600ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Материјал:

100 % Nylon Taslon 196 T

Водоотпорност:

8000

Дишливост:

5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Patagonia