Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Motion Lady

Trimm Motion Lady
Trimm Motion Lady Trimm Motion Lady
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 4
4,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Женски модел на софтшел панталона, со одлична заштита од лоши временски услови и крој кој овозможува комфорно чувство и леснотија во движење.

Материјал: 100% PES Softshell; 8000 / 5000, teflon
Водоотпорност: 8000
Дишливост: 5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Motion