Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Drift lady

Trimm Drift lady
Trimm Drift lady Trimm Drift lady
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 1
3,800ден.
2,280ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: L!
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!

Материјали: 95 % Nylon, 5 % Elastan, , Bi - Stretch, teflon
Опис: Лесни, дишечки и комфорни панталони, совршени  за секакви спортски и секојдневни активности.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Drift