Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Guide Lady

Trimm Guide Lady
Trimm Guide Lady Trimm Guide Lady
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 5
5,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Панталони за планинарење со софтшел заштита од надворешниот дел, а постава од тенок полар во внатрешниот дел.
Од производителот:

Материјал: 100 % PES Softshell, , Triguard Softshell, teflon

Водоотпорност: 8000

Дишливост: 5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Guide