Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Project Lady II

Trimm Project Lady II
Trimm Project Lady II Trimm Project Lady II
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 1
2,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Панталони за планинарење од лесен, растеглив и комфорен материјал.

Материјал:100 % PES, Bi-Stretch

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: Trimm, Project Lady II