Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Grid JKT Lady

Millet Grid JKT Lady
Millet Grid JKT Lady Millet Grid JKT Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 1
4,500ден.
2,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само 1 големина на залиха: Ѕ!
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

Characteristic

Dual Tech™ construction with Technostretch side panels for greater in-action comfort
Central zip opening and windproof underflap
2 zipped handwarmer pockets

KEY POINTS
Lightweight, all-season thermal protection with double-sided Microgrid™ fabric

TECHNOLOGIES:FABRICS
Micro Grid™ Fleece
100% Bi-Face reinforced Polyester Fleece 170 g/m²

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Grid