Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Tech Stretch JKT Lady

Millet Tech Stretch JKT Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 4
5,800ден.
4,060ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Characteristic

 

  • TECNOSTRETCH® Fabric: a thermal mid-layer with double-faced structure: rugged and stretchy, to deliver thermal regulation and comfort
  • Protective collar with no visible seams
  • Flat-lock seams on both sides for even greater comfort
  • Seamless pivot sleeve for maximised in-action ease of movement
  • 2 zipped handwarmer pockets.

FABRICS

  • Tecnostretch Fleece
  • 100% Bi-Face Stretch.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Tech Stretch